Dnes je 19. červen 2024, svátek má Leoš
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Chomutov Chodník pro bosé nohy v Klášterci je realitou! Vytvořit článek
Chodník pro bosé nohy v Klášterci je realitou!
Redakce iÚSTECKO - 21. 05. 2024    4616    0 Líbil se vám tento článek?

KLÁSTEREC NAD OHŘÍ - 21.05.2024

Díky projektu participativního rozpočtu Společně pro Klášterec a vaší podpoře v prosincovém hlasování se stal nápad Petry Šmejcové skutečností. V lázeňském parku nově naleznete chodník pro bosé nohy, který si užijí jak malí, tak velcí.

Chození naboso má mnoho prokazatelných benefitů pro naše zdraví. Podporuje prokrvení chodidel a posiluje svaly a vazy. Zároveň stimuluje nervová zakončení a zlepšuje celkovou koordinaci a rovnováhu. Procházka po bosém chodníku tak může být skvělou prevencí proti bolestem zad a kloubů.

Kromě fyzických benefitů má bosá chůze i psychický dopad. Povzbuzuje smyslové vnímání a umožňuje nám lépe se vnímat a vnímat své okolí. Pomáhá nám zbavit se stresu a úzkosti a navozuje pocit klidu a pohody.

Chodník pro bosé nohy v Klášterci je ideálním místem, kde si můžete dopřát relaxaci a načerpat novou energii. Je to také skvělý způsob, jak se spojit s přírodou a prožít ji všemi smysly.

Ať už jste nadšenci do zdravého životního stylu, nebo jen hledáte zábavný a originální způsob, jak trávit volný čas, chodník pro bosé nohy v Klášterci na vás čeká!

Zdroj a foto: Město Klášterec nad OhříLíbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu