Dnes je 19. červen 2024, svátek má Leoš
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Most a Litvínov / Kultura a volný čas Hrad Hněvín ožije divadlem, koncerty a festivaly! Vytvořit článek
Hrad Hněvín ožije divadlem, koncerty a festivaly!
Mostecké listy - 23. 05. 2024    2464    0 Líbil se vám tento článek?

MOST - 23.05.2024

Celou řadu akcí připravují v nadcházejících měsících na hradě Hněvín.
 
Již tuto neděli od 10:30 hodin bude na programu pohádka Pejsek a kočička jdou do divadla v podání divadélka Romaneto. Vstupenky je možné zakoupit buď v předprodeji v hradním kiosku (od pátku do neděle od 9 do 17 hodin) za 110 Kč, nebo na místě za 130 Kč.
 
Pejsek a kočička jdou do divadla

Pejsek a kočička se chystají do divadla za svými kamarády. To ale kočička netuší, že nejprve musí pejska naučit, jak se má v divadle chovat, vhodně obléknout, přijít včas. Po všech veselých trampotách nakonec vše stihnou, navštíví divadlo a společně s ostatními dětmi zhlédnou pohádku O Červené karkulce a Modrém vlkovi.

Další divadelní představení budou následovat 14. - 29. června (Divadelní léto na Hněvíně, Městské divadlo v Mostě a Divadlo rozmanitostí), 7. července (Jmenuji se orel, divadlo Kampa), 14. července (Ferda mravenec, Docela velké divadlo), 21. července (Indiánská pohádka, divadélko Romaneto), 28. července (Bětuška a kouzlený hrad, Liduščino divadlo), 4. srpna (Hodina duchů, Divadlo Artur), 11. srpna (Kocour Modroočko), 25. srpna (Perníková chaloupka, Docela velké divadlo) a 30. srpna (Zlatovláska, divadlo Lampion; Všechny báječný věci, Městské divadlo Kladno).

Kromě divadelních představení jsou na Hněvíně naplánovány i koncerty, festivaly a vzdělávací akce.

Foto: Wikimedia Commons, Wolkenkratzer 

Autor: PhDr. Zdeněk DundekLíbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu